👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری بیونیک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری بیونیک

مقدمه:

انسان از بدو پیدایش تا کنون در طبیعت به کندو کاو مشغول است در طبیعتی که همواره برای او پر رمز و راز بوده است . او پس از گذشت زمان دریافت تکامل نه فقط از مغز انسان بلکه در پیش چشمان او از طبیعتی که خداوند در اختیارش گذاشته است می تراود .

امروز هر جا سخن از تکنولوژی به میان می اید، انواع ماشین ها،کامپیوترها ،ساختمان های بزرگ ، وسایل ارتباط جمعی و دیگر ابزار الات موجود در صنایع و نقش موثر آن ها دراقتصاد و فرهنگ جامعه،در ذهن انسان تصویر می شود طبیعی است که این وسایل همان دستاوردهای تکنولوژی است که پاسخگوی نیازهای اساسی برای انسان معاصر می باشند.

اما چنانچه به مسیرتکنولوژی بنگریم کم و بیش به منشع برخی پدیده ها پی می بریم، به اینکه هر پدیده صنعتی و یا ساختمانی از کدام الگوی زنده طبیعت الهام گرفته است ، شاید در آن صورت تکنولوژی جلوتر از زمان گام بردارد، بنابر این لازم است ارتباطی با اصول منطقی و علمی بین سیستم های ماشینی و سیستم های زنده پدیدار شود.

سال هاست که محققان در پی یافتن چنین ارتباطی هستند تا از طریق آن چگونگی شکل گرفتن سیستم های مختلف زندگی را ارزیابی کنند ، این محققان با تلفیق دو واژه (بیولوژی) و (تکنیک) ، علم (بیونیک) را بنا نهاده اند.

در زیر پیشنمایش فایل پاورپوینت را مشاهده می کنید:

معماری بینیک

بینیک

بخش مشخصات

حجم فایل : 7.14 مگابایت

فرمت فایل : پاورپوینت

تعداد اسلاید:87 اسلاید

منبع : معمآرک

رمز عبور : ندارد

پشتیبانی:(اسماعیل سعیدیان)

تلفن :09147582237

ایمیل:esmaeel.s.aref@gmail.com

بخش آموزش

برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده نمایید

درخواست ها و سوالات خود را در بخش نظرات و یا تماس با ما مطرح نمایید

بسیاری از سوالات و درخواست های کاربران در قسمت نظرات پاسخ داده شده است

برای انتشار آثار معماری خود در سایت از بخش تماس با ما در ارتباط باشید

👇محصولات تصادفی👇

مقدمه ای بر اوضاع جغرافیایی شهر سلطانیه تحقیق در مورد وودي آلن هنرمند سينما اعتیادوآثارسوءآن راههاي پيشگيري از جرم، تعدد وتكرار آن در ابعاد فردي واجتماعي گزارش کارآموزی برق